Zvečer na SK1: Bo Fener izkoristil prvo zaključno žogo?

Evroliga 24. Apr 201810:16 > 10:30
Turkish Airlines EuroLeague

S torkovima obračunoma med Baskonio in Fenerbahčejem ter Žalgirisom in Olympiacosom se nadaljuje prvi krog evroligaške končnice.

Košarkarsko druženje na Sportklubu bomo začeli ob 19.00, ko se bosta pomerila Žalgiris in Olympiacos. Gostitelji so na prvi tekmi v Grčiji prišli do pomembne zmage, a je favorizirani Olympiacos že na drugem obračunu zaigral bolje in izenačil serijo. Ekipa Šarunasa Jasikevičiusa bo pred domačimi navijači storila vse, da bi prišla do druge zmage in še nadgradila izjemno evroligaško sezono.

Ob 21.00 bo aktualni prvak Fenerbahče skušal izkoristiti prvo priložnost, da odloči serijo proti Baskonii. Legendarni Željko Obradović ob koncu rednega dela še ni bil povsem zadovoljen s predstavami svojih varovancev, ki pa so na prvih dveh tekmah končnice dokazali, da so tudi letos med glavnimi favoriti za naskok na evropski vrh.

Evroliga, četrtfinale, tretji tekmi:
Žalgiris – Olympiacos (19.00, Sportklub 1) 1:1

Baskonia – Fenerbahče (21.00, Sportklub 1) 0:2