Obradović: Turnir v Beogradu bo poseben

Evroliga 10. Maj 201812:02 > 12:03
Turkish Airlines EuroLeague

Že čez teden dni se bo v Beogradu začel zaključni turnir Evrolige. Na Final Fouru bodo sodelovali: CSKA, Real Madrid, Žalgiris in Fenerbahče. Slednjega bo vodil nepogrešljivi trener zaključnih turnirjev Željko Obradović.

Srbski strokovnjak Željko Obradović bi z zmago s Fenerbahčejem prišel do svoje 10. lovorike v Evroligi, s čimer bi imel eno lovoriko več od Reala, ki je najtrofejnejši klub v tem tekmovanju.

“Zelo sem srečen, ker bomo igrali v Beogradu. Igra se v moji državi. Vsaka sekunda, ki je preživim v Srbiji je posebna. Zaradi tega je ta zaključni turnir poseben. Srbi razumejo košarko. Vem, da bomo imeli veliko navijačev, vendar isto je z ostalimi klubu. V dvorani bo tudi veliko mojih prijateljev,” je dejal Obradović in dodal:

“Fokusiran sam samo na polfinale proti Žalgirisu. Nič drugega.”

Final Four v Beogradu boste lahko spremljali tudi na naših programih od 18. do 20. maja.