Lasovo slovo od Luke: Veš, da te bomo pogrešali

Evroliga 23. Jun 20184:35 > 4:39
Getty Images/Mike Stobe

Trener madridskega Reala Pablo Laso se je s čustvenim zapisom na družabnih omrežjih poslovil od čudežnega dečka Luke Dončića, ki bo kariero nadaljeval v Ligi NBA pri Dallas Mavericksih. Laso je prepričan, da se je vse dobro izteklo.

Luka Dončić je v noči na petek tudi uradno postal košarkar v Ligi NBA. Na naboru ga je kot tretjega izbrala Atlanta, ki ga je še isti večer poslala v Dallas. Slovenski čudežni deček bo tako dobil priložnost, da zaigra skupaj z legendarnim Dirkom Nowitzkim.

Prebudil sem se z nasmehom. Luka odhaja v Dallas. Kot ponavadi, se je vse dobro izteklo. Čestitam! Veš, da te bomo pogrešali. Vrsto let smo te gledali, kako si odraščal in postajal velik človek. Ponosni smo nate,” je na Twitterju zapisal Pablo Lasso.

Dončić je za Real debitiral že leta 2015 in do danes s kraljevim klubom osvojil vse, kar se je osvojiti dalo. Vrh evropskih klubskih uspehov je zagotovo slavje na zaključnem turnirju v Beogradu, kjer je Luka osvojil tudi nagrado za najboljšega posameznika rednega dela sezone in zaključnega turnirja.