Alen Omić odslej za Budučnost v Euroleague!

Evroliga 25. Sep 201817:34 > 17:48
KK Crvena zvezda

Dosedanji član Crvene Zvezde in občasni član slovenske reprezentance Alen Omič se seli k lanskoletnemu prvaku lige ABA budučnosti, ki bo v letošnji sezoni igrala tudi v Euroleague.

Budučnost je v zadnjem obdobju pospešeno iskala visokega centra, saj je letos pred njimi izredno zahtevna sezona. Nastopali bodo namreč v Evroligi ter Ligi ABA, kjer tudi branijo naslov.

Našli pa so Alena Omiča, ki je še v lanski sezoni nosil dres Crvene Zvezde. Sicer zaenkrat ni znanega prav veliko, se pa govori, da naj bi prejel v podpis enoletno pogodbo z možnostjo podaljšanja še za eno leto.

Da ima Budučnost težave pod košem se je dobro videlo na finalni tekmi superpokala, kjer jih je Crvena Zvezda v finalu dobesedno “razbila”.