Khimki in Shved prizemljila Budučnost

Evroliga 21. Nov 201817:23 > 19:51
Turkish Airlines EuroLeague

Po prvem zmagu je danes Budučnost v Moskvi doživela nov poraz. Khimki jih je pred domačimi gledalci prizemljil in premagal s 85:69.

Po prvi zmagi v Euroleague, ki jo je Budučnost dosegla prejšnji teden doma proti Baskonii so imeli Črnogorci visoke cilje tudi v Moskvi. V prvi četrtini so se proti Khimkiju dobro držali. Potem pa v drugi četrtini popolnoma razpadli, saj so dosegli samo 13. točk, Khimki na drugi strani pa kar 27.

Razlika po polovici tekme je bila tako prevelika, da bi Budučnost v drugem polčasu lahko prišla do preobrata. Khimki se je na koncu pred domačimi gledalci veselil šele druge zmage v sezoni s 85:69.

Pri Moskovčanih je blestel prvi zvezdnik Alexey Shved, ki je dosegel 22 točk. Na drugi strani je bil najboljši strelec Earl Clark z 19 točkami, Alen Omič je prispeval 10 točk.