VIDEO: MVP meseca in odsotnost Gilla

Evroliga 31. Jan 201910:19 > 10:51
Turkish Airlines EuroLeague

MVP meseca januarja v Evroligi je Alex Tyus, seznam poškodovanih se je razširil.

Fenerbahcejev Jan Vesely bo, kot smo že poročali, odsoten dober mesec dni. Slabe novice pa tudi za novega trenerja Khimkija, Rimasa Kurtinaitisa, saj je ostal brez enega izmed najpomembnejših členov ekipe Anthonyja Gilla. Američan se je poškodoval na prejšnji evropski tekmi proti Olympiacosu in je po prvih informacijah zaradi bolečin v kolku že zaključil z letošnjo sezono. Februarja se po daljši odsotnosti vrača Alexey Shved.

CSKA pa je za nedoločen čas ostal brez Mikhaila Kulagina, ki ima poškodovano stopalo.

MVP meseca januarja pa je Alex Tyus, ki je z Maccabijem po zelo nestabilnem začetku sezone zdaj zelo resen kandidat za uvrstitev v playoff. Rumeni so v seriji štirih zaporednih zmag, ki so jih nanizali proti Budučnosti, CSKA, Barceloni in Panathinaikosu.

21. krog Evrolige, live na Sportklubu

Euroleague Basketball