EL: CSKA v Moskvi odpihnil Budućnost

Evroliga 1. Feb 201917:59 > 19:56
ABA, Union Olimpija, Ales Fevzer

Košarkarji Budućnosti so na gostovanju v Moskvi doživeli pravi polom. CSKA jih je v ruski prestolnici na tekmi 21. kroga Evrolige ugnal s kar 99:69.

Za Budućnost je to že 15. poraz v tej sezoni najelitnejšega evropskega tekmovanja, CSKA pa je na drugi strani prišel do 16. zmage.

Rusi so bili že pred tekmo izraziti favoriti, zato ne čudi, da so na tekmi hitro prevzeli pobudo. Po izenačenih uvodnih minutah je CSKA do konca prve četrtine prišel do dvoštevilčne prednosti, Budućnost pa se je zadnjič približala na začetku druge četrtine, ko je CSKA vodil za štiri.

Ob polčasu je CSKA vodil za pet točk, v nadaljevanju pa so gostitelji dali v višjo prestavo in tekmo na koncu dobili celo s 30 točkami razlike.

Pri Moskovčanih je s 26 točkami, s sedmimi skoki in sedmimi podajami blestel Nando de Colo, pri gostih pa sta več kot 10 točk dosegla le Norris Cole (11) in James Bell (10).

Oglejte si še preostale rezultate in lestvico Evrolige.