Micov bi ostal v Milanu: Rad bi podaljšal pogodbo

Evroliga 12. Feb 201916:45 > 16:45
Turkish Airlines EuroLeague

Srbski košarkar Vladimir Micov je potrdil, da se v Milanu dobro počuti, hkrati pa upa, da bo z zasedbo Emporio Armarni podpisal novo pogodbo.

Izkušenemu srbskemu košarkarju pogodba poteče ob koncu sezone, italijanski mediji pa že nekaj časa poročajo, da bo Micov kmalu podpisal novo, dvoletno pogodbo.

Izredno rad bi ostal v Milanu in s klubom podpisal novo pogodbo. Klubu in soigralcem bi rad pomagal v nameri, da spišemo zgodovinski uspeh v Evroligi. Rad bi, da osvojimo tudi kakšno lovoriko,” čustveni razlaga 33-letnik in dodaja: “Ta klub je eden izmed najboljše organiziranih klubov v Evropi. Ne zaostaja veliko za tistimi, ki se borijo za lovorike.

Vladimir Micov za Milano igra od leta 2017, ko je v italijanski klub prišel iz Galatasaraya.