Evroliga 23. Mar 20198:25 > 8:36

V noči na soboto sta se med seboj pomerili ekipi Milwaukeeja in Miami. Dvoboj ekip vzhodne konference, ki sta na mestih za playoff je brez večjih težav dobila ekipa Bucksov s 116:87.

Milwaukee je prišel do nove zmage in je zaenkrat na zelo dobri poti, da osvoji prvo mesto v vzhodni konferenci. Danes so na domačem parketu z lahkoto opravili z ekipo Miami in jih premegali s 116:87.

Še najbolj izenačena je bila prva četrtina. Od začetka druge dalje pa je na igrišču bolj kot ne igrala samo ena ekipa, ki jo je tudi tokrat znova, več kot odlično vodil Giannis Antetokounmpo.

Bucksi so prvi polčas dobili s 63:51. Z dobro igro so nadaljevali tudi v drugem delu in na koncu, danes povsem razglašeni Miami razbila s kar 29 točkami razlike.

Zanimivo, da tokrat Goran Dragič v 22. minutah igre ni dosegel niti točke, ob metu iz igre 0/9, dodal pa je pet skokov in štiri podaje. Blestel je Grk, ki je bil prvi strelec tekme s 27. točkami. Najlepše poteze slednjega pa si lahko ogledate v spodnjem videu.