Ataman prepričan: "Zaslužimo si Final 4!"

Evroliga 30. Apr 201917:04 > 17:06
Boris Streubel/Bongarts/Getty Images

Trener Anadolu Efesa Ergin Ataman je pred peto odločilno tekmo četrtfinalne serije proti Barceloni dejal, da bo njegova ekipa s pomočjo navijačev storila vse za to, da se uvrsti med najboljše štiri ekipe stare celine.

Rezultat po štirih tekmah v seriji je poravnan na 2-2, turški klub pa bo imel priložnost, da se v petek ob 19. uri z zmago prvič po 18 letih prebije na zaključni turnir četverice.

Barcelona je zelo dobra ekipa, predvsem pa imajo izjemno izkušenega stratega, zato jih močno spoštujem. Na zadnji tekmi so nas presenetili z zelo čvrsto igro. Zdaj smo mi na vrsti, da pokažemo tako igro in s pomočjo naše publike prikažemo predstavo, ki je vredna nastopa na Final 4. Ta ekipa si to, po vsem, kar je pokazala v tej sezoni, tudi zasluži,” pravi turški trener.

Zmagovalec petkove tekme bo zadnji klub, ki ga še čakamo med elitno četverico nastopajočih v Vitoriji, potem ko so si to z relativno gladkimi zmagami zagotovili Real Madrid, CSKA in Fenerbahče.