Bo Real posodil Prepeliča?

Evroliga 23. Jun 20199:52 > 9:57
Real Madrid Basket/Facebook

Marca piše, da pri španskemu prvaku Realu iz Madrida razmišljajo o prihodnosti slovenskega reprezentanta Klemna Prepeliča. V igri je posoja.

Slovenski branilec se v tej sezoni v dresu kraljevega kluba ni naigral. V španskem prvenstvu je v povprečju na tekmo igral le 11 minut, v Evroligi pa devet.

Konkurenca na njegovem položaju je ogromna, zato bo tudi v naslednji sezoni težko dobil željeno minutažo. Za njegove usluge naj bi se zanimalo kar nekaj klubov.

26-letnega ostrostrelca iz Slovenske Bistrice je lani z Realom podpisal dvoletno pogodbo. Predtem je igral še v Franciji za Levallois in Limoges, V Nemčiji za Oldenburg in v Turčiji za Banvit. V domačem prvenstvu je dvakrat nosil dres Uniona Olimpije, predtem pa bil še član Heliosa in Maribora.