Omić se vrača v Španijo!

Evroliga 14. Jan 201722:29 > 22:37
Getty Images

Kot strela z jasnega je odjeknila novica, da bo Alen Omić do konca sezone igral v Španiji, njegov Efes ga je namreč posodil Unicaji.

Po naših zanesljivih informacijah bo slovenski reprezentančni center do konca sezone nosil dres Unicaje iz Malage, kjer bo igral kot posojen košarkar Anadolu Efesa. Omiću Španija ni neznanka, prav nasprotno, tam se odlično počuti, lani je bil namreč član Gran Canarie, izbran pa je bil tudi v idealno peterko Eurocupa.

Ni skrivnost, da Omić ni bil zadovoljen z minutažo pri turškem velikanu, zato je razumljivo, da se je odločil zamenjati delodajalca. Kot rečeno, do konca sezone bo Unicaji zgolj posojen, potem pa bo prav tako zanimivo spremljati, kakšna prihodnost ga čaka.

Nekdanji center Kolpe, Zlatoroga in Olimpije si je v novem klubu izbral številko 92 (letnica njegovega rojstva).