Drakslar v strokovnem štabu Himkija

Evroliga 12. Okt 201913:02 > 13:15

Strokovni štab evroligaške ekipe Himki iz predmestja Moskve je minuli teden okrepil kondicijski trener, naše gore list, Jure Drakslar.

Drakslar je kondicijski trener, ki bo z igralci Himkija delal na pridobivanju moči. S klubom je sodeloval že lani, v Moskvo pa se je znova vrnil v letošnji sezoni. Moštvo iz moskovskega predmsetja je po dveh krogih evrolige 2019/2020 zabeležil maksimalen izkupiček.

Doma so prejšnji teden ugnali Maccabi, v 2. krogu pa je doma “padla” še Baskonia. Če Slovenija v evroligi po dolgih letih nima niti enega predstavnika v igralskem kadru, pa nam za uteho ostaja vsaj to, da je Slovenec član strokovnega štaba v enem izmed resnih kandidatov za Final 8.

Juretu na novem delovnem mestu želimo obilo sreče, vi pa si lahko pogovor, ki smo ga na Sportklubu z njim opravili poleti, ogledate spodaj: