Košarka

19.11.2019 | 15.17

Fenerbahče proti Barci in Asvelu oslabljen

Fenerbahce

Moštvo Fenerbahčeja pričakuje tekmi proti Barceloni in Asvelu. Ekipa bo oslabljena. Manjkala bosta Nando de Colo in Leo Westermann.

Nando De Colo

Euroleague Basketball via Getty Images

Nando de Colo ima težave s poškodbo v zadnji stegenski mišici, Westermann pa ima težave s prepono. Tako bo Fener v sredo ob 21. uri oslabljen lovil tretjo zmago proti Barceloni v 8. krogu Evrolige. Prenos tekme bo na Sportklubu.

Prejšnji teden je Westermann sicer zaigral proti CSKAju toda igral le štiri minute. De Colo pa je dvoboj izpustil. Nando je sicer prvi strelec ekipe s povprečjem 20,9 točk na tekmo.

Kako dolgo bo počival Dončić? Prve napovedi so dobre

Luka Dončić si je v prvi četrtini tekme proti Miamiju poškodoval gleženj. K sreči ne kaže na to, da bi bila poškodba resne narave.

Primorska se ne ustavlja, padla tudi Igokea

Košarkarji Primorske v ligi ABA ne popuščajo. V 11. krogu so z 88:84 premagali Igokeo in so tako na lestvici na drugem mestu z razmerjem zmag 8-3.

Najprej ni vedel kaj bi z žogo, potem pa ... (VIDEO)

Košarkarji Barcelone so na eni najzanimivejših tekem 13. kroga Evrolige z rezultatom 98:86 doma premagali Panathinaikos. Ekipa, ki jo vodi Svetislav Pešić pa je znova navdušila z nekaj spektakularnimi potezami.

Valverde: Nisem sodnik, ne vem ali je šlo za prekršek

Katalonci so v San Sebastianu remizirali proti Real Sociedadu. Duhove buri nedosojena enajstmetrovka ob koncu tekme, ko je v kazenskem prostoru domačih padel Gerard Pique. Trener Ernesto Valverde ne želi prilivati olja na ogenj.