Maccabi bo za EL registriral novega košarkarja

Evroliga 27. Nov 20194:00 > 4:06
Euroleague Basketball via Getty Images

Angelo Caloiaro bo v tej sezoni vseeno registriran za tekme v Evroligi. Prvi nastop pa bo verjetno vknjižil v 11. krogu, ko bo Maccabi igral proti Asvelu.

Maccabi je imel letos možnost, da ameriškega košarkarja obdrži v svojih vrstah. Toda vseeno ga doslej na tekmah v Evroligi niso izkoristili. Toda zdaj bo Angelo Caloiaro, ki je to poletje s klubom iz Izraeala tudi podaljšal pogodbo, vendarle zaigral v najkakovostnejšem evropskem tekmovanju.

Caloiaro je uradno član ekipe toda klub ga v Evroligi ni registriral, ker so imeli preveč košarkarjev na krilnem položaju. Nekdanji študent univerze v San Franciscu igra na položaju štiri. Pred prihodom k Maccabiju je igral še za Rilski Sportist, Mitteldeutscher, Baskets Bonn, Obradoiro CAB, Buyukcekmece ter Banvit.