Daniele Baiesi: Šiško igralec za prihodnost

Evroliga 8. Jan 202019:56 > 20:33
Sportando

Športni direktor košarkarskega evroligaša Bayerna iz Münchena Daniele Baiesi je v pogovoru za klubsko televizijo o novi okrepitvi Bavarcev Žanu Marku Šišku govoril z izbranimi besedami.

Daniele Baiesi je v pogovoru za klubsko televizijo o Žanu Marku Šišku govoril z izbranimi besedami.

“Šiško je mlad fant, ki sem si ga še želel še, ko je bil izjemno mlad. Nikoli mi ni uspelo dokončati posla. Zdaj je starejši in izkušenejši. Gre za košarkarja, ki veliko obeta. Je izvrsten podajalec in organizator igre. Res je, da ni igralec, ki bi kar prišel na parket in vzel usodo v svoje roke ter vam prinesel zmago. Še vedno gre za novinca v evroligi in bundesligi. Moramo biti potrpežljivi, z njim načrtujemo prihodnost. Veliko se smeje, gre za izvrstno osebnost. Žan je pameten fant, ki točno ve, kaj se tu dogaja. Marsikdo bi bil presenečen, ko bi videl kako zrel je za svoja mlada leta.” je o novi okrepitvi Bayerna dejal njegov športni direktor.