"To je zdaj drugačna Zvezda"

Evroliga 10. Jan 20202:18 > 2:18
KK Crvena zvezda

Košarkar Asvela Ismael Bako je dejal, da njegovi ekipi v 18. krogu Evrolige proti Crveni zvezdi ne bo lahko.

You Tube

Francoski klub bo v petek doma gostil Crveno Zvezdo. Tekmo v Beogradu je predtem dobil Asvel z rezultatom 74:72.

“Imeli smo čas, da smo se pripravili na to tekmo. Toda ta Zvezda je povsem druga ekipa kot tista s katero smo igrali pred dvema mesecema. Moramo igrati odlično, če želimo zmagati. To zahteva takšno tekmovanje kot je Evroliga. Moramo se osredotočiti nase. Vsiliti jim moramo svoj ritem. To je pomembna tekma proti moštvu s katerim se bomo borili za končnico,” je dejal Bako.

Tako Zvezda kot tudi Asvel imata po osem zmag in devet porazov. Rdeče-beli so trenutno na osmem mestu, ki še vodi v drugi del tekmovanja.

Tekma med Asvelom in Crveno zvezdo bo v petek ob 20:45. Prenos tekme na Sportklubu 1.