Lahko Zvezda pride do desete zmage v Evroligi?

Evroliga 5. Feb 202012:56 > 13:01
Crvena zvezda mt:s

Košarkarji Crvene zvezde bodo ob 19. uri v svoji Štark Areni gostili Panathinaikos. Varovanci Dragana Šakote bodo poizkušali doseči deseto zmago v letošnji izvedbi Evrolige.

Rdeče-beli bodo v tekmo proti Panathinaikosu vstopili dobro razpoloženi. V ligi ABA so namreč pred dvema dnevoma dobili tekmo proti Partizanu (92:86).

Billy Baron je imel še enkrat več odlično tekmo ter je pokazal vse stvari, ki krasijo njegovo igro skozi celotno sezono, Marko Jagodić Kuridža pa je na derbiju prav tako pokazal, da je pomemben člen moštva. Poškodbe in bolezni so končno obšli beograjsko ekipi, kar domačemu trenerju Draganu Šakoti zagotovo prinaša nekaj več mirnosti.

Na drugi strani pa pri Panathinaikosu dobro vedo, kako je igrati pred razgretim občinstvom v beograjski Areni. Atenčani bodo lovili svojo 14. zmago v letošnji sezoni Evrolige in so trenutno na šestem mestu.

Tekmo, ki se začne ob 19. uri si boste lahko v neposrednem prenosu ogledali na Sportklubu.