Več kot 100 ljudi napadlo Giannakopoulosa!!

Evroliga 10. Jun 202019:57 > 21:24
Euroleague Basketball via Getty Images

Lastnika Panathinaikosa Dimitriosa Giannakopoulosa je danes napadlo več kot 100 ljudi na njegovem domu v Atenah.

Grška policija je potrdila, da se je danes zgodil napad na domu lastnika košarkaškega kluba Panathinaikosa Dimitriosa Giannakopoulosa. Nihče izmed napadalcev ni bil pridržan.

Po mnenju očividcev in policije naj bi šlo za navijače Panathinaikosa, ki so se do njegovega doma pripeljali z motorji, še preden je prišla policija pa so že zapustili mesto incidenta.

Vse skupaj se je bržčas zgodilo, ker je lastnik enega najtrofejnejših evropskih klubov včeraj sporočil, da prodaja PAO za 25 milijonov evrov.

Prav tako pa je danes v medije prišla novica, da naj bi v prihodnji sezoni dres Panathinaikosa nosil sicer “sveži” slovenski reprezentant Jordan Morgan, ki je bil močno v kombinacijah, da se pridruži tudi Cedeviti Olimpiji.