CSKA z zmago v Kazanu za kratek čas sam na vrhu

Evroliga 24. Mar 201718:59 > 19:02
Turkish Airlines EuroLeague

Košarkarji CSKA-ja iz Moskve so premagali UNICS v Kazanu z rezultatom 85:74 v 28. kolu, kar je pomenilo, da so vsaj za kratek čas sami prevzeli vodstvo v evroligaški skupini, saj njihovi glavni tekmeci še igrajo.

Aktualni prvak Evrope je od prve minute kontroliral tekmo v Tatarstanu in brez večjih težav pisal 21. zmago v elitnem tekmovanju.

V finišu tretje četrtine so Armejci ušli na maksimanih 19 točk prednosti in brez težav prednost zadržali do konca.

Najboljši v ekipi iz Moskve je bil Nando de Colo z 22 osvojenimi točkami, 5 skoki in 4 asistencami, dvomestno število točk pa je dosegel tudi Miloš Teodosić. Imel je 12 točk, 2 skoka, 12 asistenc in 4 izgubljene žoge.

UNICS je davno izgubil vse možnosti, da se plasira v izločilne boje. Keith Langford je dosegel 17 točk in 4 asistence, Anton Ponkrašov pa je imel eno osvojeno točk manj, a sedem uspešnih podaj.