Christian Petersen, Getty Images Sport
Košarka 11.10.2017 | 22:44 > 22:49

Olimpija ligo prvakov odprla s porazom

Košarkarji Petrol Olimpije se iz Francije, kjer so se pomerili s Strasbourgjem, vračajo s porazom (69:83).

Gregor Horvat, Olimpija

Petrol Olimpija

Francozi so si v drugi četrtini priigrali visoko prednost, na odmor so odšpli s 14 točkami naskoka (46:32). Po 30 minutah so bili Ljubljančani že v izgubljenem položaju (61:42). V zadnji četrtini so izbranci Gašperja Okorna zaigrali odločno v obrambi in se tri minute pred koncem približali na 70:63, a je bilo to največ kar so zmogli.