Igokea Zvezdi odstopa prvaka lige NBA Wrighta?

Liga ABA 18. Okt 201720:02 > 20:03
ABA/Igokea/Nenad Vuruna

Košarkaški klub Crvena zvezda naj bi se dogovorila za prestop Dorella Wrighta iz Igokee. Mediji iz BiH poročajo, da naj bi se prestop zgodil 1. decembra.

Dorell Wrigt je v letošnji sezoni prišel v Bosno in Hercegovino, kjer se je pridružil Igokei iz Laktašev. Sedaj pa naj bi se kaj kmalu preselil v največji košarkaški klub na Balkanu k Crveni Zvezdi. Američan naj bi z Igokeo imel odprto pogodbo, ki mu dopušča odhod v primeru dobre ponudbe.

O njegovi selitvi v Beograd naj bi bilo že vse dogovorjeno, saj naj bi se zato dogovorila oba predsednika Nebojša Čović in Igor Dodig. Trenutna mesečna plača Wrighta naj bi znašala 15.000 evrov.

Wright je trenutno v ligi ABA eden izmed največjih zvezdnikov. Glede na njegovo igralsko zgodovino je daleč pred vsemi, saj je enkrat že postal prvak v ligi NBA. In to že pri svojem prvem klubu to je Miami. Igral je še za Golden State, Philadephio in Portland.