Reynolds v Olimpiji zdržal le mesec dni

Liga ABA 28. Nov 201812:43 > 12:46
KK Petrol Olimpija

Košarkarski klub Petrol Olimpija Ljubljana in organizator igre Scottie Reynolds sta se, po le dobrem mesecu igranja Američana za ljubljanski klub, dogovorila za sporazumno prekinitev pogodbe.

Člansko moštvo Petrol Olimpije je Scottie Reynolds okrepil v začetku oktobra, po tem, ko je sezono začel brez kluba. Za Petrol Olimpijo je zaigral na desetih tekmah (pet v Ligi prvakov, štiri v Ligi ABA, ena v Ligi Nova KBM), najboljšo predstavo pa prikazal v osmem kolu Lige ABA, ko je proti Igokei 21 točkam dodal štiri podaje in tri skoke, a hkrati izgubil sedem žog.

V evropskem tekmovanju je v 21,0 minutah v povprečju dosegal 8,6 točke in 5,0 podaje na tekmo, v regionalnem tekmovanju v 27,8 minutah 12,8 točke in 5,5 podaje na tekmo, v državnem prvenstvu pa je na obračunu s Hopsi v 32 minutah vknjižil 16 točk in devet podaj.