Lance Harris Primorsko Koper zamenjal za Mornar

Liga ABA 19. Dec 201916:00 > 16:02
Getty Images/Roberto Serra/Iguana Press

Košarkarji Mornarja se pripravljajo za tekmo proti Ciboni, ki je na sporedu v nedelju, vmes pa so dobili novega soigralca. Njihov novi član je postal dosedanji košarkar Koper Primorske Lance Harris.

Izkušeni Američan je prejšnji dve sezoni branil barve Koper Primorske, pred tem pa je igral tudi v Franciji, Turčiji, Rusiji, Italiji in v Igokei v sezoni 2010/2011.

Tudi v tej sezoni je bil Harris eden od najboljših igralcev Koper Primorske, a je zaradi poznanih finančnih težav postal prost igralec, kar niso spregledali pri upravi Mornarja, ki je priložnost zagrabila z obema rokama in angažirala ameriškega košarkarja.

Eksplozivno krilo bo zagotovo velika okrepitev za Mornar, a je jasno da ga proti Ciboni še ne bomo videli. Ni še potrjen datum, ko bo nastopil v dresu svojega novega kluba, a je že zdaj jasno, da bo pomemben člen v ekipi Mornarja, v boju za sam vrh lige ABA.