Ivanov: ABA čaka odločitev Evrolige

Liga ABA 4. Apr 202021:35 > 21:37
helios Suns/Gasper Papez

Kapetan Zadra, če mu tako lahko rečemo, ker je klub vsem igralcem vročil odpoved, Ive Ivanov ne pričakuje, da se bo sezona v Ligi ABA nadaljevala.

Zadar bi moral odigrati še zadnjo tekmo rednega dela prvenstva, na kateri bi se moral pomeriti s Crveno zvezdo, toda Ive Ivanov meni, da do dvoboja ne bo prišlo.

“Ko čas teče, je vse manj možnosti, da bi se tekma odigrala. Pravzaprav možnosti ni. Računam, da se čaka odločitev Evrolige, po kateri bo odločitev sprejelo tudi vodstvo Lige ABA,” je Ivanov dejal za Sportske novosti.

Zadar je vsem igralcem vročil odpoved pogodbe, toda kapetan s tem nima težav, saj meni, da klubi nimajo možnosti, po njegovem mnenju pa bi morali igralci stopiti naproti. “Klub na to ni mogel vplivati, gre za višjo silo, tako da moramo vsi skupaj rešiti nastali položaj. Vsi se bomo nekako znašli, samo, da se to konča,” je dodal kapetan Zadra.