Ekskluzivno: V sredo o nadaljevanju v ligi ABA

Liga ABA 16. Apr 202019:48 > 19:51
KK Partizan NIS

Po poročanju naših srbskih novinarskih kolegov pri Sportklubu bo v sredo znano kako, kdaj in če sploh se bo nadaljevala liga ABA.

Kot poročajo naši novinarski kolegi iz Srbije bo v sredo 22. aprila prek videokonference srečanje predstavnikov klubov tega regionalnega tekmovanja. Na sestanku bo vsak predstavil svoje ideje in predloge za nadaljevanje sezone.

Pri Partizanu so pred dnevi predlagali, da se tekmovanje konča in upošteva trenutno stanje na lestvici. S tem se ostali klubi seveda niso strinjali. Pri Budućnosti so dejali, da mora biti zaključni turnir. Govori pa se tudi o tem, da naj bi v naslednji sezoni regionalna liga imela 14 klubov.

Partizan, Budućnost in Crvena zvezda so si že zagotovili igranje v končnici. Ostalo je vprašanje kdo se bo tja uvrstil kot četrti. V boju sta Mornar in Cedevita Olimpija. Govora pa bo tudi o tem kdo bo izpadel v ABA 2 ligo oziroma se boril obstanek.