Zvezdina dominacija proti Olimpiji

Liga ABA 27. Feb 201719:29 > 19:31
Union Olimpija/Facebook

Košarkarji Crvene zvezde so v 24. krogu ABA lige prepričljivo in brez težav ugnali Union Olimpijo. V Beogradu je bil končni rezultat 88:67.

Crvena zvezda mt:s

Košarkarji Crvene zvezde so na tekmi proti Olimpiji spet prikazali zakaj so že celo sezono na vrhu jadranske lige. Obračun 24. kroga so rešili že v prvem polčasu, obenem pa je lahko trener rdeče-belih Dejan Radonjić spočil svoje nosilce igre.

Aktualni prvaki so že po prvi četrtini vodili za 14, na polčas so odšli z rezultatm 52:34, tudi po zaslugi Charlesa Jenkinsa, ki je v dresu Zvezde odigral svoj jubilejni 200. obračun.

Zvezda je v nadaljevanju tekme imela celo 30 točk prednosti in prepričljiva zmaga ni bila nikoli pod vprašajem. Za nameček pa pri Zvezdi niso igrali Stefan Jović, Marko Gudurić in Nemanja Dangubić.

Rakičević je dosegel 20 točk, Nate Wolters 12, Milko Bjelica pa še točko manj.

Pri košarkarjih iz Ljubljane je Nikola Janković dosegel 16 točk, Stevan Milošević jih je dodal 14.