Boston proti sijajnemu Clevelandu znova brez možnosti

Liga NBA 20. Maj 20174:51 > 4:59
Elsa, Getty Images Sport

Košarkarji Clevelanda so tudi na drugi tekmi brez težav ugnali Boston. Cavsi so tokrat zmagali s kar 130:86 in še drugič zapored slavili na gostovanju v dvorani TD Garden.

Cleveland je bil skozi celotno srečanje boljša ekipa in je že v prvi četrtini vodil za 14 točk. Prednost je do konca polčasa le še naraščala, po 24 minutah pa znašala kar 41 točk.

Pri Cavaliersih je bil s 30 točkami, 4 skoki in 7 asistencami znova najboljši LeBron James, dobro predstavo pa sta prikazala še Kyrie Irving (23 točk) in Kevin Love (21 točk in 12 skokov).

James je še osmič zapored v končnici presegel 30 točk, to je nazadnje uspelo Michaelu Jordanu.

V ekipi Bostona je bil z 19 točkami najbolj razpoložen Jaylen Brown, gostiteljem pa se je v drugem delu poznala odsotnost Isaha Thomasa, ki je na klopi obsedel zaradi udarca v kolk.

Serija se zdaj seli v Cleveland, naslednja tekma je na sporedu 22. maja.