Miami želi Teodosića kot zamenjavo za Dragića

Liga NBA 10. Jun 20172:55 > 3:06
Turkish Airlines EuroLeague

Miami Heat naj bi si v svoje vrste želel pripeljati srbskega organizatorja igre Miloša Teodosića, ki trenutno igra za CSKA. K vročici pa naj bi prišel kot zamenjava za našega Gorana Dragića.

Klub iz Floride, ki se mu je letos končnica za las izmuznila ima namen v svoje vrste pripeljati kapetana Srbije, ki trenutno organizira igro pri ruskem velikanu CSKA. Prišel pa naj bi kot zamenjava za Gorana Dragića, ki se je v letošnji sezoni povsem sprostil in postal eden izmed ključnih igralcev Heatov.

Teodosiću pogodba poteče po koncu letošnje sezone. Zanj pa je pokazalo zanimanje kar nekaj klubov. Poleg Heatov sta tu še Sacramento in Brooklyn. Izkušeni srbski organizator igre je že sam dejal, da se bo v ZDA preselil samo v primeru, da najde klub, ki ima podobne ambicije kot srbski košarkar sam.