Knicksi želijo zamenjati Porzingisa

Liga NBA 22. Jun 20174:17 > 4:20
Jonathan Bachman/Getty Images

Phil Jackson je potrdil, da New York Knicksi razmišljajo o menjavi za Kristapsa Porzingisa.

V preteklih dneh so v ameriških mediji krožila ugibanja, da bi se Knicksi lahko odločili za omenjeno potezo. Za zamenjavo se zanimajo številni klubi.

Jackson je potrdil, da so Knicksi že dobili nekaj ponudb za Porzingisa, a nobena ni bila dovolj vabljiva.

Čeprav se je fant res izkazal, moramo storiti kar je najboljše za klub,” je dejal Jackson, ki naj ne bi bil zadovoljen s igralčevo odločitvijo, da se ne pojavi na zadnjem sestanku ob koncu sezone.

“Mislim, da v svojih 30 letih treniranja nisem imel igralca, ki nebi prišel na zadnji sestanek sezone. To se mi še ni zgodilo,” je povedal.

Porzingis je v pretekli sezoni v povprečju dosegal 18 točk in 7,2 skoka na tekmo.