NBA nabor v živo na Sportklubu!

Liga NBA 22. Jun 201714:40 > 14:45
Ethan Miller/Getty Images

V noči na petek ob 01:00 se bo v ligi NBA odvijal nabor novincev, ki ga bomo na Sportklubu v živo prenašali iz Barclays Centra v Brooklynu.

Kevin C. Cox/Getty Images

Največjo košarkarsko tržnico na svetu nestrpno pričakujejo gledalci po celotnem svetu. Po napovedih bi moral prvi izbor Philadelphije postati organizator igre Markelle Fultz.

Drugi bodo izbirali Los Angeles Lakersi, ki naj bi se po poročanju večine medijev odločili za domačina Lonza Balla. Boston Celticsi naj bi se s tretjo izbiro nagibali k branilcu Kansasa Joshu Jacksonu. Slovenske barve na naboru zastopa Vlatko Čančar, ki je zadnje leto preživel pri Mega Leksu.

Vsako leto nabor obeležujejo tudi mnoge menjave in ni razloga, da temu ne bi bilo tako tudi letos.

K ogledu nabora vas na SK 1 vabimo ob 1:00 zjutraj.