Raduljica o Teodosiću v NBA: Znašel bi se tudi na Marsu

Liga NBA 10. Jul 201712:19 > 12:22
Mozzart

Srbski center Miroslav Raduljica je v Inđiji dobil košarkarsko igrišče s svojim imenom.

Na svečani otvoritiv igrišča je nekdanji član NBA klubova Minneoste in Milwaukeeja govoril tudi o odhodu reprezentačnega kolega Miloša Teodosića onkraj velike luže, kjer bo v naslednji sezoni igral za Los Angeles Clippers

Teo se znajde vsepovsod. Naj vas ne čudi, da je odšel. Znašel bi se tudi na Marsu,” je v uspeh Teodosića v ligi NBA prepričan Miroslav Raduljica.

Center se je znova znašel na seznamu srbskega selektorja Aleksandra Đorđevića za septemberski EuroBasket. Po srebru na svetovnem prvenstvu 2014 in olimpijskih igrah 2014, številni Srbijo vidijo kot glavnega kandidata za zlato. “Vsi se nadejamo zlatu. S to zmagovalno mentaliteto, s Saletom, ki nam je prenesel to mentaliteto, se seveda vedno pripravljamo na zlato. Dobro se poznamo, tri ali štiri leta smo skupaj. Odrasli smo skupaj, nismo le soigralci, ampak tudi prijatelji in bratje. Septembra bi morali dobro izgledati,” je dejal 29-letni center.