Rondo bo kariero nadaljeval v New Orleansu

Liga NBA 21. Jul 201722:01 > 22:06
Elsa/Getty Images

Izkušeni branilec Rajon Rondo, ki je imel v karieri ogromno težav s poškodbami, bo v prihodnji sezoni organiziral igro New Orleans Pelcansov.

Rajon Rondo je dogovor z novim klubom sklenil danes, podrobnosti pogodbe pa niso znane. 31-letnik je nazadnje igral za Chicago, v minuli sezoni pa je v povprečju dosegal po 7,8 točke, 6,7 podaje in 5,1 skoka na tekmo.

Pri klubu so ob oznanitvi podpisa pogodbe zapisali: “Veseli nas, da lahko v New Orleansu pozdravimo Rajona. V svoji karieri je pokazal, da je izjemno tekmovalen, pravi vodja in dober soigralec, ki ima veliko izkušenj v končnici.

Rondo je največji uspeh v svoji karieri doživel leta 2008, ko je z Bostonom osvojil šampionski prstan. V svoji karieri je štirikrat nastopil na tekmi All Star, ob Chicagu pa je igral še za Dallas in Sacramento.