ESPN: Irving zahteva menjavo in želi drugam!

Liga NBA 21. Jul 201721:52 > 21:54
Getty Images/Jason Miller

Organizator igre Cleveland Cavaliersov, Kyrie Irving namreč zahteva menjavo, poroča ESPN.

Eden izmed zvezdnikov Clevelanda Kyrie Irving je pred kratkim kontaktiral lastnika kluba Dana Gilberta in zahteval od njega zamenjavo.

Eden izmed najboljših košarkarjev lige si želi odditi nekam, kjer bo v centru pozornosti in bo večja odgovornost na njegovih plečih. Pri Clevelandu je bil vedno na prvem mestu Lebron James.

Agent Irvinga Jeff Wechsler ni potrdil niti zanikal vseh teh trditev.

“Kyrie in jaz sva imela sestanek z vodilnimi možmi v klubu, govorili smo v veliko odprtih možnostih.”

Pred dnevi je bil nezadovoljen s trenutno situacijo tudi James. Predvsem kako se odvijajo stvari v klubu, bil pa je razočaran tudi potem, ko je slišal za željo njegovega soigralca, da želi dugam.

Irvinga so Cavsi izbrali na draftu leta 2011, julija 2014 samo nekaj dni preden se je v klub vrnil James pa je Kyrie podpisal novo pogodbo za naslednjih pet let.

Na spisku najbolj zainterisiranih klubov za organizatorja igre so: San Antonio Spursi, Miami Heat, New York Knicksi in Minnesota Timberwolves.