Dragić: "Z Miamijem grem po naslov!"

Liga NBA 23. Sep 201713:01 > 13:02
fiba.basketball

Član zlate slovenske reprezentance in MVP končanega evropskega prvenstva v košarki, Goran Dragić je povedal, da je pripravljen na osvajanje naslova v ligi NBA z Miamijem.

“Čakajo me številni izzivi, veselim se prihoda v Miami in boja za naslov. Nihče nam ne daje prav veliko možnosti…tako je bilo tudi z reprezentanco Slovenije. Jaz pa si mislim:’zakaj pa ne?'” pravi najkoristenjši igralec evrobasketa 2017.

“Raven utrujenosti je enaka, kot v lanski sezoni, tako da nimam kaj skrbeti,” je povedal Dragić, ki se je že priključil ekipi s Floride. “Vse to je del košarke, v finalno tekmo smo vložili veliko čustvenega naboja, veliko smo tekli…Imel sem krče, a to sedaj ni pomembno. Samozavesten sem in pripravljen na priprave,” pravi “Gogi” in za konec dodaja:

Večkrat sem rekel, da bom končal kariero. Toda eni ljudje v Sloveniji so res nori. Pravijo, da bodo na to temo organizirali referendum. Trenerjem sem dejal, da je res najbolje, da reprezentančno kariero zaključim z zlatom na EP.”

Sezona v NBA ligi se začne 17. oktobra, seveda pa si boste nekatere tekme, kot lani, ogledali na programih televizije Sportklub.