Slab strelski večer Dragića, Miami vseeno do zmage

Liga NBA 2. Dec 20179:43 > 9:54

Goran Dragić je še na tretji zaporedni tekmi imel slab strelski večer, vendar se je njegov Miami vseeno veselil zmage proti Charlotte Hornetsom s 105:100.

Po štirih zaporednih gostovanjih se je Miami vrnil v domačo American Airlines Areno in po dveh zaporednih porazih prišel do tesne zmage nad Charlotte Hornetsi, ki so bili slabši s 105:100.

Že na tretji zaporedni tekmi Goran Dragić ni imel najboljšega strelskega večera, saj je v nekaj manj kot 28. minutah dosegel zgolj sedem točk ter k temu dodal še pet podaj in štiri skoke, v statistiki pa je imel tudi pet izgubljenih žog.

Prva četrtina je zanesljivo pripadla gostom, saj so jo dobili za osem točk. Preostale tri pa so pripadle vročici, ki je še pred polčasom uspela preobrniti rezultat v svojo korist. V drugem polčasu pa so domači zgolj ohranili majhno prednost pred nasprotnikom.

Najboljša strelca tekma sta bila oba domača igralca Josh Richardson (27 točk) in Dion Waiters (19 točk).