Vir: Getty images/Ronald Martinez
Košarka 05.12.2017 | 20:13

Kerr o izključitvah: Postali smo preveč čustveni

Košarkarji Golden Stata so na zadnjih tekmah prejeli kar nekaj izključitev. Zadnji incident je zakuhal Kevin Durant, ki se je na obračunu proti New Orleansu zapletel z DeMarcusom Cousinsom.

Steve Kerr

Vir: Maddie Meyer/Getty Images

Trener Golden Stata Steve Kerr je takoj po tekmi zatrdil, da se zaveda težav, v katerih se je znašla njegova zasedba, ki brani naslov v Ligi NBA.

"Moramo biti ostri in željni dokazovanja. A postali smo preveč čustveni, to leti tudi name. Na temu bom seveda moral delati. Kljub temu pa je potrebno pokazati nekaj ostrine, ko stvari ne gredo kot si želiš. Prenehajte se obremenjevati z vsem, razmišljajte le o igri," je sporočil Kerr.

Bojevniki so na zadnjih treh tekmah prejeli tri izključitve.