Miami stresel jezo nad Memphis, Dragić zadržan

Liga NBA 25. Feb 20188:23 > 8:36

Košarkarji Miamija so v ligi NBA ponoči visoko s 115:89 premagali Memphis Grizzlies in dosegli pomembno zmago, s katero so utrdili osmo mesto v vzhodni konferenci. Goran Dragić je bil na današnji tekmi v 25 minutah precej zadržan.

Miami je danes na zadnjih desetih tekmah prišel šele do druge zmage, slaba forma in nekaj smole jih je pahnilo že na osmo mesto. Po vseh težavah pa so danes pred domačimi gledalci vendarle pokazali pravi obraz in brez večjih težav premagali Memphis s 115:89.

Ponavadi je ekipa s Floride igrala tekmo toplo-hladno, danes pa so dominirali in prevladovali skozi celotno srečanje. Ob polčasu so sicer vodili samo za osem točk. V drugem polčasu v tretji četrtini pa je sledil nalet Heatov, ki ga gostje niso mogli zaustaviti, na koncu so četrtino dobili s točkami razlike.

Pri Miamiju so se kar se doseženih točk tiče lepo razporedili le te. Sicer pa je bil najboljši strelec tekme Tyler Johnson, ki jih je dosegel 23. Organizator igre Goran Dragić tokrat ni imel pravega strelskega večera, saj je dosegel zgolj šest točk. Je pa zato naš zvezdnik toliko bolj pomagal soigralcem, saj je prispeval osem asistenc in šest skokov.