Getty images/Ronald Martinez
Košarka 14.03.2018 | 10:39

Prepričljivi San Antonio, Jazz v seriji sedmih zmag

San Antonio Spurs so prekinili serijo porazov, Utah pa je v silovitem nizu sedmih zaporednih zmag.

LaMarcus Aldridge, Kyle Anderson, San Antonio Spurs

Ronald Martinez/Getty Images

San Antonio Spurs so v najbolj enostranskem srečanju noči ugnali Orlando. Ostroge so ekipo s Floride ugnale kar s 108:72 in tako prekinile serijo treh zaporednih porazov. Najvišja prednost na tekmi je znašala celo 42 točk!

V ekipo San Antonia se je po rahli poškodbi kolena vrnil LaMarcus Aldridge in bil takoj prvi strelec svoje ekipe s 24 točkami. Pri zaspanem Orlandu je Nikola Vučević dosegel 10 točk in 10 skokov, Mario Hezonja je dodal 4 točke in 6 skokov.

Še sedmič zapored so se zmage veselili košarkarji Utah Jazz. Detroit so ugnali s prepričljivih 110:79, gostje so ves čas zaostajali, največ za 39. Rudy Gobert je pri zmagovalcih dosegel 22 točk in 12 skokov.