Spursi premagali oslabljeni Golden State

Liga NBA 20. Mar 20185:31 > 5:42
Ronald Martinez/Getty Images

San Antonio Spursi so zabeležili peto zaporedno zmago pred domačimi gledalci in danes zanesljivo premagali močno oslabljeni Golden State z 89:75.

Za prvake iz Golden Stata, ki so danes doživeli še četrti poraz na šestih tekmah danes znova niso igrali Klay Thompson, Steph Curry in Kevin Durant. Tako kot na zadnjih tekmah se je to danes tudi videlo na igrišču, saj so prvaki v napadu na celotni tekmi zmogli doseči zgolj in samo 75. točk.

Na tekmi za NBA razmere z malo točkami je domači San Antonio dobil prvi polčas 49:41, gostje so v tretji četrtini prišli do popolnega preobrat, vendar dve točki prednosti nista bili dovolj za zmago, saj so domačini v zadnji četrtini zavladali na parketu in jo dobili z rezultatom 28:12 in se na koncu veselili zmage.

Najboljši strelec tekme je bil LeMarcus Aldridge, ki je ob 12. skokih dosegel še 33. točk.

Z današnjim porazom je Golden State svoj zaostanek za Houstonom še povečal, San Antonio pa je skočil na peto mesto zahodne konference.