Durant bo kmalu podaljšal pogodbo z Golden Statom

Liga NBA 11. Jun 201823:42 > 23:44
Ezra Shaw/Getty Images

Kevin Durant je vodstvu kluba obljubil, da bo podaljšal pogodbo. Razmišlja, da bi končal kariero pri 35 letih.

Vseskozi moraš izboljševati igro. To je neke vrste študij. Ne glede na to, koliko uživaš v igri, nihče noče vseskozi hoditi v šolo. Enkrat moram tudi diplomirati in mislim, da je pri 35 letih čas za konec,” je povedal Durant, ki je bil neustavljiv na tretji tekmi finala, ko je Clevelandu nasul kar 43 točk.

Še veliko se lahko naučim v Ligi NBA, ki je tudi velika življenjska lekcija. Košarka mi je odprla številna vrata in še vedno sem dovolj mlad, da lahko še napredujem. Morda bom po koncu trener, generalni menedžer, lastnik kluba ali pa pripovedovalec košarkarskih zgodb, kar zdaj počne Kobe Bryant,” še dodaja.