Dončić pred naborom: Uresničile so se mi sanje

Liga NBA 21. Jun 201811:00 > 11:04
Turkish Airlines EuroLeague

Slovenski ljubitelji košarke že z nestrpnostjo pričakujemo nabor lige NBA, ki ga v noči na petek od 1:00 naprej spremljajte v živo na Sportklubu.

Nocoj se obeta eden izmed najbolj zanimivih naborov lige NBA zadnjih let. Pa ne samo zaradi Luke Dončića, ki bo po napovedih strokovnjakov izbran med drugim in sedmim mestom. Strokovnjaki celo napovedujejo, da bi Dončić in njegovi vrstniki utegnili zasenčili nabor iz leta 2003, ko so med drugim v najmočnejšo košarkarsko ligo na svetu prišli LeBron James, Dwyane Wade, Carmelo Anthony in Chris Bosh.

Najboljši igralec Evrolige v minuli sezoni je po zmagi z Realom v španskem prvenstvu že prispel v New York. Dončić je v družbi ožje družine več kot očitno zelo dobro razpoložen in komaj čaka na začetek dogajanja, ki ga v noči na petek od 1:00 naprej spremljajte v živo na Sportklubu.