Altman: Puščamo prostor za LeBrona

Liga NBA 22. Jun 201812:58 > 12:58
Gregory Shamus/Getty Images

Generalni menadžer Cleveland Cavaliersa Koby Altman je razkril, da klub nadaljuje pogovore z LeBronom Jamesom o nadaljnjem sodelovanju.

James mora odločitev o tem, kje bo nadaljeval kariero sporočiti upravi kluba do 29. junija.

Po končanem finalu, ki so ga Cavsi ponovno izgubili proti Golden Statesu, je mogoče, da bi LeBron odšel v Los Angeles, Filadelfijo ali Huston.

“Potekajo pogovori z menedžerji LeBrona Jamesa. Zaslužil si je, da se temu pozorno posvetimo. Puščamo mu prostor in to je vse, kar lahko povem v zvezi s tem. Ne jemljemo ga za samoumevnega. Imamo ga radi, mesto ga ima rado, tako nam kot franšizi veliko pomeni,” je povedal Altman.

Med čakanjem na odgovor, kaj bo z LeBronom, so Cleveland Cavaliersi na draftu izbrali Colina Sextona.