Vročekrvna Thompson in Green obračunala v nočnem klubu

Liga NBA 1. Avg 20186:49 > 6:59
Lachlan Cunningham/Getty Images

Tristan Thompson in Draymond Green sta se pretepala že pod obroči v finalni seriji minule sezone v ligi NBA, njuno prvo srečanje izven košarkarskih igrišč pa prav tako ni minilo brez udarcev.

Na druženju, ki ga je v nočnem klubu v Los Angelesu organiziral LeBron James, se je Draymond Green skušal opravičiti Tristanu Thompsonu zaradi besed, ki jih je izgovoril na šampionski paradi po četrti tekmi v Oaklandu, kot tudi zaradi tega, ker se po isti tekmi ni želel rokovati z njim. Tristan je opravičilo zavrnil in zatem udaril košarkarja Golden Stata.

Spomnimo, da sta se Green in Thompson že verbalno spopadla tekom finalne serije lige NBA, kasneje pa tudi fizično obračunala na igrišču, zaradi česar je bil Tristan Thompson izključen iz tekme. Kar se pretepa iz kluba tiča, pa ni niti enega posnetka, ki bi dokazal, da je prišlo do resnega pretepa. Zahvaljujoč vsem nedolžnim opazovalcem, pa se je situacija hitro pomirila.