Chandler se je pri Lakersih pridružil Jamesu

Center Tyson Chandler se je razšel s Phoenixom in podpisal enoletno pogodbo z Los Angeles Lakersi.

Tyson Chandler

Maddie Meyer, Getty Images Sport

Kot poroča ESPN naj bi bil dogovor vreden 2.109.867 dolarjev, 36-letni Tyson Chandler pa naj bi bil na centerskem položaju zamenjava za JaVala Mcgeeja.

To bo že 18. sezona v Ligi NBA za izkušenega Chandlerja, ki je v lanski sezoni v povprečju za Sunse dosegal 6,5 točke na tekmo in 9,1 skok.

Njegov največji uspeh kariere je bil naslov prvaka, ki ga je leta 2011 osvojil z Dallasom, letos pa si ta uspeh želi ponoviti z Lakersi in LeBronom Jamesom.

Durant zabrusil novinarju: Ne sprašuj me o Greenu!

Košarkar Golden State Warriorsov Kevin Durant po porazu proti Houstonu z novinarji ni želel govoriti o odnosu s soigralcem Draymondom Greenom.

Prvič po LeBronu: Svetovna zvezda pa še študent

Zion Williamson je vzhajajoča zvezda košarke pa sploh še ni začel profesionalne kariere. Letos bi zagotovo že bil del lige NBA, vendar mu pravila ne gredo na roko.

LeBron James je ob zmagi Los Angeles Lakers proti Portlandu s 126:117 prikazal najboljšo predstavo v dresu jezernikov. Zahvaljujoč 44 točkam je James na večni lestvici strelcev na petem mestu prehitel Wilta Chamberlaina (31.425 točk). Pred njim so samo še Jordan, Bryant, Malone in Abdul-Jabbar.

Dragić bruhal ogenj, Miami prekinil niz porazov

Goran Dragić je s svojim Miamijev v noči iz srede na četrtek le prekinil niz slabih prestav v zadnjih četrtinah tekme, potem ko je vročica na tekmi proti Brooklynu vodila vseh 48 minut igre, na koncu pa slavila s 120:108. Dragić je bil vroč in tekmo končalz 21 točkami.