Gallinari in Harris "razcefrala" mrežice

Liga NBA 18. Nov 20182:24 > 2:26
NBA Photos/Getty Images

Los Angeles Clippers so prišli do 10. zmage v sezoni, potem ko so v gosteh s 127:119 premagali Brooklyn Nets.

Tekma je ponudila dva povsem različna polčasa. V prvem je dominiral domačin, ki je bil nenehno v prednosti, največ za 15 točk. Brooklyn je prednost v tretji četrtini ohranjal, a v zadnjih 12 minutah dovolil preobrat.

Clippers so se najprej priključili, potem pa z delnim izidom 9-0 pridobili zalet za odločilne minute. Pri zmagovalni ekipi sta se najbolj izkazala Danilo Gallinari z 28 in Tobias Harris s 27 točkami, medtem ko denimo srbska reprezentanta Miloš Teodosić in Boban Marjanović nista na parketu preživela niti minute.

Pri mrežicah je bil najučinkovitejši mož na parketu Jarrett Allen s 24 točkami in 11 skoki. Clippersi beležijo bilanco 10-5, Brooklyn je pri 7-10.