Miami brez Dragića do zmage, Houston preko Spursov

Liga NBA 1. Dec 20186:53 > 6:59

Miami je brez Gorana Dragića vendarle prišel do zmage pred domačimi gledalci, tokrat je padel New Orleans s 106:101. Derbi dneva v Texasu je zanesljivo dobil Houston, ki je premagal s 136:105 San Antonio Spurse.

Miami je brez Gorana Dragiča po seriji slabih rezultatov vendarle prišel do zmage. Pred domačimi gledalci so ugnali New Orleans s 106:101 in prišli do svoje osme zmage v sezoni.

Vročica si je že v prvem polčasu priigrala 20 točk naskoka in s takšno prednostjo so odšli na odmor. V drugem polčasu pa se je pričakovano zapletlo, Pelikani so se bližali, a bližje kot na minus tri jim ni uspelo priti. Junaka domače zmage sta bila Josh Richardson (20 točk) in Dwayne Wade (18 točk). Pri gostih je bil nezaustavljiv Anthony Davis, ki je dosegel 41 točk.

Na derbiju v Texasu pa je domači San Antonio moral položiti orožje pred Houstonom, ki je na krilih ekipne igre prišel do visoke zmage s 136:105. Pri Rocketsih se je na parket vrnil Chris Paul in takoj je bilo vse lažje tudi Jamesu Hardnu. Tokrat sta bila za igro razpoložena tokrat najboljša strelca Clint Capela (27 točk) in Eric Gordon (26 točk). Harden in Paul sta skupaj prispevala še 37 točk.