Dragič do dvojnega dvojčka in zmage proti Kokoškovu

Liga NBA 8. Dec 20188:45 > 8:56

Goran Dragić se je po osmih tekmah vrnil na parket in takoj pokazal svoje znanje in jasno pripomogel k zmagi Miamija nad Phoenixom s 115:98. Nekdanji slovenski selektor Igor Kokoškov s svojimi Sunsi še naprej ne najde prave forme.

Zaradi bolečin v kolenu je moral Goran Dragič izpustiti osem tekem v Ligi NBA. Danes se je vrnil in na parketu preživel 21. minut. V tem času pa je prišel do dvojnega dvojčka, saj je dosegel 11 točk in prispeval še 10 podaj.

Proti svojemu nekdanjemu klubu je “Gogi” z Miamijem prišel do zaslužene zmage s 115:98, za Vročico je to deseta zmaga sezone. Gostje iz Floride so pobudo prevzeli v drugi četrtini, ko so si priigrali tudi lepo prednost in je do konca tekme niso izpustili več iz rok.

Nekdanji slovenski selektor Igor Kokoškov pa s svojim Phoenixom še naprej nikakor ne najde prave forme. Danes so vknjižili že 22 poraz, še naprej ostajajo pri najmanj zmagah v ligi (4).