"Slabo sem metal za tri, morda me zato niso pazili"

Luka Dončić je še enkrat več dokazal, da je prvi kandidat za novinca leta v ligi NBA. Njegovih 29 točk, 12 podaj in osem skokov, vključno z odločilno trojko, znova močno odmeva onkraj velike luže.

dončić

Matthew Stockman /Allsport/Getty Images

Luka Dončić je bil le dva skoka oddaljen od svojega prvega trojnega dvojčka v ligi NBA. Samo v zadnji četrtini je dosegel 11 točk, vključno z odločilno trojko v zadnji minuti.

"Zelo pomembna zmaga za nas. Držali smo skupaj, odigrali odlično tekmo, dvakrat smo imeli serijo 8:0," je bil Dončić, razumljivo, zadovoljen po koncu tekme.

Na vprašanje, ali je bil presenečen, ker ga igralci Minnesote v odločilnih trenutkih niso tesno pokrivali, je Luka odgovoril: "Da, malce sem presenečen. Slabo sem metal za tri točke, morda zaradi tega. Zabijanje? Da, to je bila sijajna akcija. Videl sem odprto pot, moral sem to izkoristiti."

sportklub

Ali je razočaran, ker je znova ostal malce prekratek za trojnega dvojčka? "Ah, ne, nisem razmišljal o ttem. Samo, da zmagujemo, to mi je edino pomembno. Seveda, da bi si želel trojnega dvojčka, toda zmage so pomembne," je zaključil veliki junak Dallasove zmage proti Minnesoti.