George vodil Oklahomo, šesti zaporedni poraz Knicksov

Liga NBA 21. Jan 201921:01 > 21:25
Thearon W. Henderson/Getty Images

Košarkarji Oklahome so premagali New York z rezultatom 127:109 za 28. zmago v sezoni. Na tekmi med Chicagom in Clevelandom so se 11. zmage veselili Bullsi.

Thunderji so vodili od prve minute naprej in si ključno prednost nabrali že v prvi četrtini. Rezultatsko je samo zadnja četrtina pripadla Knicksom, a je bilo vseeno veliko premalo, da bi se izognili že svojemu 35. porazu v sezoni.

V ekipi zmagovalcev je bil najučinkovitejši Paul George z 31 točkami, sledila sta mu Russel Westbrook in Dennis Schroder z vsak po 17, 16 jih je dodal še Jerami Grant. V vrstah New York Knicksov je največ 23 točk dosegel Tim Hardaway Jr.

Oklahoma je 3. na Zahodu z izkupičkom 28 zmag in 18 porazov, Knicksi pa so z 10-35 13. na Vzhodu.

Do zanesljive zmage so prišli košarkarji Chicago Bullsov, ki so s 104:88 nadigrali Cleveland Cavalierse. Pri Bullsih je bil najuspešnejši Zach LaVine s 25 točkami, 15 jih je dodal še Bobby Portis, Lauri Markkanen in Kris Dunn pa sta jih vpisala vsak po 13.

Pri Clevelandu je Collin Sexton dosegel 18 točk, dvoštevilčni so bili še Ante Žižić (13), Jordan Clarkson (12) in Cameron Payne (11).

Chicago je prišel do svoje 11. zmage in je na 13. mestu Vzhodne konference. Cleveland je na začelju z izkupičkom 9-39.